17-22 вересня 2008 року у столиці Естонії Таллінні відбулися міжнародні спортивні змагання, приурочені до 90-річчя Талліннського технічного університету (ТТУ). Взяти участь у цих змаганнях були запрошені команда НТУУ “КПІ” з баскетболу (тренер Г.О.Устименко) та команда стронгменів, до якої увійшли п'ять найсильніших студентів нашого університету: Богдан Гришин, Юрій Носенко, Олексій Курдеча, Кирило Стукалов та Артем Пустовіт. Супроводжував команду стронгменів викладач кафедри фізкультури О.Ю.Лускань.

Усього у змаганнях строгменів брали участь 5 команд, серед яких – команди ТТУ, Талліннського економічного університету, Каунаського технологічного університету (Литва) та команда із Фінляндії. Змагання проходили перед головним корпусом ТТУ, студенти якого мали змогу подивитися на боротьбу найсильніших, просто виглянувши з корпусу.

За результатами змагань команда стронгменів нашого університету зайняла друге місце, поступившись кількома балами команді ТТУ. Хлопці були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками.

Щодо збірної команди КПІ з баскетболу, то у запеклішій боротьбі вона, на жаль, посіла третє місце. Прибалти завжди були на провідних позиціях у баскетбольному світі.

Чекатимемо від наших спортсменів наступних перемог.

Анастасія Нечипоренко, студентка

Дата події