Ви є тут

Візит профспілкового лідера - Генерального секретаря Пан’європейської структури Інтернаціоналу освіти М.Ремера


2008.05.29 Візит профспілкового лідера

Генеральний секретар Пан’європейської структури Інтернаціоналу освіти Мартін Ремер та особи, що його супроводжували, 29 травня відвідали НТУУ «КПІ». Мета візиту представника міжнародної профспілкової організації – ознайомлення з системою роботи профспілки освітньої та наукової сфери в Україні, зокрема у ВНЗ. Разом із гостем до Київської політехніки завітали Г.Ф.Труханов – заступник голови ЦК профспілки працівників освіти і науки України, О.М.Яцунь – голова Київської ради профспілки працівників освіти і науки та ін. Від адміністрації університету делегацію прийняв перший проректор НТУУ «КПІ» проф. Ю.І.Якименко. Англійською та французькою (що особливо сподобалося іноземному гостю) він поінформував про історію та сьогодення університету «КПІ» та кроки, здійснені на шляху реалізації Болонських домовленостей.
Обмін думками щодо Болонських ініціатив та їх впровадження в умовах кожної конкретної країни був жвавим і продуктивним, обидві сторони отримали цікаву та корисну інформацію.

Гості відвідали Державний політехнічний музей, Центр культури і мистецтв, науково-технічну бібліотеку. На прощання вони високо оцінили здобутки НТУУ «КПІ» у сфері підготовки фахівців та побажали українським колегам подальших успіхів.

Інф. “КП”

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій