Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми екологічної та ядерної безпеки об’єктів паливно-енергетичного комплексу”, зорганізована НАН України, Міністерством палива та енергетики, Міністерством з надзвичайних ситуацій України, Інститутом геохімії навколишнього середовища, НТУУ “КПІ” та Українським товариством сталого розвитку, відбулася 27-29 листопада в нашому університеті.

В її роботі взяли участь близько 200 учасників з України та близького зарубіжжя. Серед них учені, молоді науковці галузевих науково-дослідних інститутів, проектних установ, ВНЗ, фахівці промислових підприємств, представники громадських організацій.

Відкрив роботу конференції Е.В.Соботович, академік НАНУ, директор Інституту геохімії НАНУ та МНС. Він закликав до плідної роботи, яка на даному етапі сприятиме прийняттю обгрунтованих рішень щодо розробки державних науково-технічних програм із забезпечення екологічної безпеки у сфері паливно-енергетичного комплексу, зокрема тих, що стосуються об’єктів гідроенергетики, теплової та ядерної енергетики.

Від НТУУ “КПІ” зібрання привітав проректор з навчально-виховної роботи Г.Б.Варламов. Він побажав присутнім цікавої та результативної роботи, а також коротко охарактеризував напрями наукових досліджень, що виконуються в КПІ за тематикою екологічної та ядерної безпеки.

Dec 27, 2007 || Автор: Інф. “КП”

Дата події