Ви є тут

Конференція Української Ради Миру


Таланти КПІ 2012/2. Ходак Катерина | Бумагопластика. І місце у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"

21 грудня 2007 року на базі НТУУ “КПІ” пройшла звітно-виборча конференція Української Ради Миру (УРМ), яку вже багато років очолює Леонід Макарович Кравчук – перший президент незалежної України. До речі, наш університет з 2007 року – колективний член УРМ. Делегати конференції заслухали звіт президента УРМ та керівних органів цієї поважної миротворчої організації.

Розглядаючи свою діяльність як невід’ємну частину світового миротворчого процесу, Українська Рада Миру декларує відкритість і постійну готовність на основі народної дипломатії бути партнером і учасником різних форм і структур міжнародного співробітництва по лінії ООН, ЮНЕСКО та інших неурядових організацій, національних миротворчих рухів і фондів. За роки свого існування Українська Рада Миру стала всесвітньо визнаною і неодноразово вшановувалася найвищими відзнаками Всесвітньої Ради Миру, ЮНЕСКО, ООН та інших авторитетних міжнародних організацій.

Президентом УРМ на наступний термін було переобрано Л.М.Кравчука, а ректора Київської політехніки М.З.Згуровського обрано до складу президії УРМ.

До складу президії Української Ради Миру входять найавторитетніші люди країни: вчені, письменники, митці, вчителі, політичні діячі, керівники різних галузей.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій