Ви є тут

Візит турецької делегації


2007.11.20 Візит турецької делегації

20 листопада НТУУ “КПІ” відвідала делегація Технополісу METUTECH Середньосхідного технічного університету (ССТУ) м. Анкари на чолі з головою METUTECH, віце-ректором ССТУ з наукової роботи проф. К.Чілінгіром. У складі делегації У.Юксел – генеральний директор, М.Кізілташ – директор з розвитку бізнесу, фахівці з розробки програмного забезпечення.

Метою візиту гостей з Республіки Туреччина було ближче знайомство з Київською політехнікою, зміцнення міжуніверситетського співробітництва в галузі освіти та наукових досліджень, налагодження співпраці між технопарками вузів із залученням інвестицій у майбутніх проектах, а також спільна діяльність за участю українських та турецьких компаній.

Від нашого університету в зустрічі брали участь керівник Управління міжнародних зв’язків Б.А.Циганок, заступник першого проректора В.І.Тимофєєв, заступники проректора з наукової роботи Л.Р.Слободян та В.А.Барбаш, директор Наукового парку Н.В.Жук та керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності Є.І.Поліщук.

Під час засідання гості ознайомились з відеопрезентацією НТУУ “КПІ” та отримали каталог з інформацією про наукові розробки нашого університету. Також обговорювалася спільна участь науковців у VII Рамковій Програмі ЄС.

Представники Технополісу METUTECH ССТУ були запрошені на міжнародну конференцію СODETA, що відбудеться в НТУУ “КПІ” у вересні наступного року. Турецька сторона, натомість, запросила представників Київської політехніки взяти участь у наукових заходах, що пройдуть в Анкарі у грудні 2007 та січні 2008 року.

Dec 26, 2007 || Автор: Майя Заховайко

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій