Ви є тут

Фестиваль авторської пісні “Студентські струни” у Житомирі


Таланти КПІ 2012. Сокольський Олександр ЛеонідовичДоцент кафедри хімічного полімерного та силікатного машинобудування ІХФ (II місце у номінації „Моя маленька батьківщина"). Протока

Із 12 по 16 листопада 2007 року в Житомирі проходив ХІХ міжвузівський фестиваль авторської пісні “Студентські струни”. На запрошення організаторів на фестиваль від нашого університету був направлений “пісенний десант” переможців конкурсу авторської пісні “Наше літо 2007”.

Журі фестивалю під головуванням заслуженого артиста України Володимира Шинкарука – відомого ще з радянських часів барда – у першому турі відібрало з 22 учасників 13. Всі наші колективи та виконавці пройшли другий тур.

У конкурсний день учасники виконували по дві пісні. Наші співаки були на висоті. Перше місце посів дует “Експансія” у складі Георгія Торяника та Єгора Михайлика (ХТФ), третє місце – автор цих рядків. Дипломантами фестивалю стали Кирило Бажин (ТЕФ) та гурт “Рибажир” у складі Сергія Пушкіна, Віталія Ставнійчука, Олександра Коржова (ІЕЕ).

Таким чином, усі наші університетські автори повертались додому з нагородами.

На третій фестивальний день авторів-виконавців запросили до житомирської телерадіокомпанії, де пройшов гала-концерт переможців конкурсу, який планується показати на першому національному каналі у грудні.

Хочу відмітити, що останнім часом авторська пісня в КПІ піднялась на нові висоти, і всіх бажаючих займатись піснею запрошую в галерею-клуб “Енергія Художнього Образу” корп. 22, ауд. 704а.

Dec 26, 2007 || Автор: В.Пушкін, зав. лабораторії інженерної екології ІЕЕ

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій