Принесли перемогу “Хмаринки”

Відому істину: талановита людина – талановита в усьому знову підтвердили студенти-політехніки. Вони не лише сумлінно навчаються, а й весело і цкаво проводять своє дозвілля. Хлопці з гурту “Рибажир”, серед яких студенти ІЕЕ Сергій Пушкін, Віталій Ставнійчук, Олександр Корж, успішно виступили на Міжнародному студентському фестивалі сучасної молодіжної музики “Сесія – 2007”, що проходив у м. Ніжині 12-13 жовтня.

На фестивалі було представлено 40 творчих музичних колективів із країн Співдружності. Відбірковий конкурсний день виявив 13 претендентів на лауреатство в різних номінаціях.

Дуже приємно, що музичне змагання, яке виявило талановиті студентські гурти, і цього разу принесло нашому університетському колективу перемогу. Гурт “Рибажир” зайняв ІІ місце в номінації “Музичне мистецтво” з піснею “Хмаринки”, і представник Ніжинської міської служби у справах сім’ї та молоді управління культури поздоровив наших хлопців та вручив диплом і кубок переможців. Бажаємо нових творчих злетів!

Небайдужих до авторської пісні та поезії запрошую взяти участь у підготовці та проведенні щорічного фестивалю “Точка зору”. Звертайтесь у галерею-клуб “Енергія Художнього Образу”, корп. 22, ауд. 704, до художнього керівника Володимира Павловича Пушкіна.

Nov 13, 2007 || Автор: В.П.Пушкін