Підсумки місячника здорового способу життя 2007

З 9 вересня по 9 жовтня в нашому університеті проходив місячник здорового способу життя, в програмі якого були змагання з різних видів спорту та майстер-класи. Спортивні заходи пройшли на високому організаційному рівні завдяки активній спільній роботі спортивного активу ММІФ: заступників декана В.О.Гетьмана, Г.Л.Бойко, І.В.Зеніної, завідувачів кафедр Ю.В.Новицького, Ю.М.Вихляєва.

У проведенні майстер-класів брали участь 20 викладачів – представників спортивних кафедр: кафедри фізичного виховання, спортивного вдосконалення, теорії та методики фізичного виховання, фізичної реабілітації, понад 400 студентів та більш ніж 50 викладачів різних факультетів НТУУ “КПІ”.

Завдяки активній роботі відповідальних за спортивно-оздоровчу роботу на факультетах у змаганнях та майстер-класах взяли участь усі бажаючі студенти та викладачі. Найбільш активним з відповідальних на факультетах виявився старший викладач кафедри фізичного виховання К.М.Смірнов, команди якого, до речі, стали переможцями в змаганнях з волейболу та міні-футболу.

Місячник здорового способу життя знайшов відображення у фотоматеріалах, зроблених старшим викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання О.Ю.Лусканем. Усі бажаючі можуть ознайомитися з ними на стендах у вестибюлі спортивного комплексу №24.