Ви є тут

Відпочинок – 2007 у профкомі співробітників


2011.08.22 Сольні концерти Народної академічної хорової капели КПІ в Норвегії (під час поїздки)

Розмова з головою профкому співробітників університету В.І.Молчановим про літній відпочинок розпочалася традиційно. “Профспілковий комітет НТУУ “КПІ” приділяє постійну увагу питанням відпочинку й оздоровлення співробітників університету та членів їх сімей, – повідомив Віталій Іванович.

– Цього року політехніки та їх родини, – вів далі профспілковий лідер, – мали змогу оздоровитися на базах відпочинку університету: в пансіонаті “Маяк” (на Чорному морі) та в “Політехніку” (на Київському водосховищі). Спортивно-оздоровчі табори “Сосновий” та “Глобус” не працювали, хоча, стартувавши з “Глобуса”, 150 студентів університету разом із досвідченими інструкторами з пішохідного туризму пройшли відповідними маршрутами”.

Далі з’ясувалося, що всього за звітний період оздоровлено: у пансіонаті “Маяк” – 900 співробітників та членів їх родин і 950 студентів; на базі “Політехнік” – 114 співробітників, 143 студенти і 6 дітей; у санаторіях України (за пільговими путівками Фонду соціального страхування) – 223 співробітники і 20 дітей; у дитячих оздоровчих таборах – 106 дітей (за путівками Міськпрофради та Міськкому працівників освіти Києва), з них 30 у таборі “Кристал” (Алушта) – за безкоштовними путівками, що їх у сумі 11 тис. євро оплатила Спілка самаритян України, з якою у КПІ давні партнерські зв’язки.

До розмови долучився і заступник голови профкому І.І.Білик: “Попри названі цифри, – зауважив він, – підготовка і проведення оздоровчого сезону залишають бажати кращого. Лише пансіонат “Маяк” цього літа надавав послуги відпочивальникам у повному обсязі (завдяки, у першу чергу, енергії його директора А.Н.Аврахова), у “Політехніку” не встигли повністю відремонтувати їдальню та встановити відповідне обладнання. Також потребує ремонту цокольний поверх корпусу, виділеного для відпочинку студентів, адміністративний корпус тощо”.

Завдяки гарній роботі Центру студентського харчування (директор Г.А.Пушкарних) у “Політехніку” годували смачно й калорійно. “Щоб зберегти недавно відремонтовані корпуси бази “Політехнік” у придатному для експлуатації стані, слід підтримувати в них у зимовий період певну температуру, для цього заплановано придбати дизель-генератор, адже в районі трапляється тривале вимкнення централізованої електромережі”, – повідомив директор бази М.Д.Шевченко.

“Цього року проведено великий комплекс ремонтних робіт у “Сосновому”, зокрема з перепланування приміщень, тепер побутові зручності є в кожній кімнаті. Але загальний стан справ викликає сум і занепокоєння, – констатує В.І.Молчанов. – Адже цю базу планували запустити в серпні 2006-го, потім у серпні 2007-го, тепер сподіваємося, що вона запрацює в 2008 р. На жаль, роботи виконувалися з порушенням проектної документації, що суттєво знизило комфортність кімнат (проходи між ліжками вузькі, ліжка частково загороджують двері), в їдальні розводка кабелів електроживлення не відповідає плануванню обладнання тощо”.

Оскільки “Політехнік” і “Сосновий” мають зручне транспортне сполучення з містом, їх доцільно використовувати протягом усього року, приміром, для проведення загальноуніверситетських (факультетських, інститутських) заходів. Їх інфраструктура розрахована не лише на відпочинок, а й на проведення семінарів, конференцій, ділових зустрічей тощо, – одностайні у своїх висновках керівники профкому.

Кореспондентові “КП” також повідомили, що в профкомі є достатня кількість путівок до різних санаторіїв України (у Карпатах, Криму, біля Києва тощо). Комісія соцстраху профкому активно працює для надання путівок співробітникам. Практично всі, хто потребує лікування, можуть отримати відповідні путівки.

Вважлива роль в оздоровленні й організації дозвілля співробітників належить культурно- і спортивно-масовій роботі. Останнім часом збільшилася кількість екскурсій, які відвідують політехніки, – до Софіївки, Кам’янця-Подільського, Львова, Одеси тощо. Оскільки частину вартості путівок компенсує профком, бажаючих відпочити мандруючи завжди багато. Гарно працює, зауважив В.І.Молчанов, комісія профкому з культури і спорту на чолі з Г.І.Лозою та С.А.Журавльовим. Вона опікується, зокрема, придбанням квитків у театр (частину вартості також компенсує профком). Завдяки підтримці профкому, співробітники також можуть безкоштовно тренуватися в секціях з футболу, баскетболу, тенісу, важкої атлетики у спорткомплексі НТУУ “КПІ”.

На прощання Віталій Іванович нагадав: “Активніше звертайтесь до своїх профоргів щодо інформації та послуг”.

Nov 9, 2007 || Автор: Записала Н.Вдовенко

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій