9 жовтня наш університет відвідала делегація з Японії на чолі з віце-президентом японського товариства «Сока Гаккай Інтернешнл» паном Косаку Ето.

Це не перший візит японських колег до нашого університету. Цього разу японська делегація завітала до Києва з нагоди відкриття фотовиставки видатного мислителя, буддійського філософа-гуманіста, президента Товариства «Сокка Гаккай Інтернешнл» пана Дайсаку Ікеди. В складі японської делегації були представники викладачів Університету Сока та журналісти. Зазначимо, що в перекладі з японської «Сока Гаккай» означає «Товариство створення цінностей».

У ході зустрічі ректор університету М.З.Згуровський засвідчив свою повагу та передав вітання пану Дайсаку Ікеді, який, до речі, є Почесним доктором НТУУ «КПІ». Під час бесіди з паном Косаку Ето Михайло Захарович вказав на високу місію гостей, які сприяють культурному взаємозбагаченню двох великих народів – українського та японського.

У ході зустрічі ректор поінформував гостей про діяльність створеного в минулому році Українсько-японського центру НТУУ «КПІ». Віце-президент «Сока Гаккай Інтернешнл» пан Косаку Ето високо оцінив здобутки центру в справі поширення японської культури в Україні та висловив подяку ректору НТУУ «КПІ» за зроблену роботу.

Сторони висловили бажання продовжувати плідне співробітництво між університетами.

Дата події