Ви є тут

Стипендіати Президента України 2007Кращі студенти НТУУ “КПІ”, які мають вагомі здобутки у навчанні, науковій та громадській роботі, отримали стипендію Президента України. Протягом цього семестру їхній гаманець (чи то пак, платіжна картка) щомісяця “товщатиме” на понад 600 грн. Щиро вітаємо іменних стипендіатів та зичимо їм подальших успіхів і визнання.

Дмитро Гриценко – ВПІ, 5-й курс. Він круглий відмінник, активно долучається до наукової роботи: бере участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях “Друкарство молоде”, публікує статті у фахових виданнях, бере участь в організації та проведенні святкових заходів ВПІ.

Тетяна Кот – ІТС, 4-й курс. Навчається лише на “відмінно”, профорг групи, спортсменка. Перелік статей та матеріалів, представлених нею на всеукраїнських та міжнародних конференціях і надрукованих у фахових журналах, займає цілу сторінку. Розмаїття тем свідчить про багатогранність та широту її наукових інтересів.

Юлія Лашина – ММІ, 5-й курс. Середній бал навчання – 5,0. Активна учасниця міжнародних студентських олімпіад та конкурсів студентських робіт з систем автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні. Має публікації у спеціалізованих виданнях (у співавторстві).

Марія Михайлова – ФТІ, 5-й курс. Відмінниця навчання – лише цього досить, щоб визнати непересічність, талант та працьовитість студентки. Адже дівчина у Фізико-технічному – явище особливе, тут і хлопцям сутужно доводиться. Марія є старостою групи, членом збірної ФТІ з настільного тенісу та шахів. Вона бере участь у предметних олімпіадах та фахових конференціях, має наукові публікації.

Антон Несхозієвський – ВПІ, 5-й курс. Навчається на “5”. Був головним редактором інститутської газети “Поліграф”, має подяку від голови Держкомтелебачення і радіомовлення України. Бере участь у міжнародних студентських конференціях, олімпіадах, семінарах, має публікації в наукових виданнях та ЗМІ.

Іван Омельянчик – ІЕЕ, 6-й курс. Має середній бал від початку навчання та за результатами останньої сесії – 5,0. Він голова профбюро ІЕЕ, член Вченої ради НТУУ “КПІ” та ради профспілки працівників освіти і науки України. Активний учасник всеукраїнських та міжнародних фахових олімпіад, конференцій, семінарів, має наукові публікації, є співавтором методичного посібника з лабораторного практикуму.

May 17, 2007 || Автор: За інформацією відділу соціальних питань

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій