Відкрито виставку художника Кулагіна Андрія Павловича

2 лютого 2007 року в картинній галереї ЦКМ НТУУ “КПІ” відбулося відкриття персональної виставки художника Кулагіна Андрія Павловича. Увазі відвідувачів були представлені 25 художніх робіт, виконаних аквареллю та маслом.

З 14 років Андрій Павлович працює художником-оформлювачем. Він закінчив графічний факультет Семипалатинського педагогічного інституту. Будучи студентом, Кулагін брав участь в обласних, республіканських та всесоюзних виставках. Отримав Гран-прі на республіканській виставці, звання лауреата, “Знак пошани” Міністерства культури. Під його керівництвом здійснюється реставрація костьолу в місті Тальне Черкаської області. Як істинний художник, Кулагін приділяє особливу увагу композиції, “режисурі” картин. Поряд з пейзажами та натюрмортами, автор створює картини, в яких стрімкий політ його уяви виривається за рамки звичних форм творчості у сюрреалізм, в якому відображається його власна філософія життя. Сьогодні картини художника прикрашають приватні колекції та галереї Австрії, Австралії, Німеччини, Італії, Польщі, Словаччини, Росії та України.

Такі роботи, як триптих “Омар Хайям”, придбаний для галереї Іраку та “Портрет первого Нунция (посла) Ватикана в независимой Украине Антонио Франко” стали знаковими у творчості художника, графічна робота “Да восстанет Бог и расточатся враги Его” була придбана В’ячеславом Чорноволом.

Останні 3 роки Андрій Павлович керує творчим колективом художників Збройних сил України при Центральному будинку офіцерів.

Виставка триватиме до 2 березня. Чекаємо на всіх бажаючих відвідати цю неповторну виставку!

Інф. картинної галереї