Зустріч з Послом України в Японії М.А.Куліничем

7 грудня відбулася зустріч ректора університету М.З.Згуровського з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в Японії М.А.Куліничем, який у січні 2007 року виїздить до Токіо.

У зустрічі взяли участь представник Посольства Японії в Україні п.Мінаміно, радник директора Українсько-Японського центру від Японської агенції міжнародного співробітництва (JICA) пані Томоє Тамія, проректор С.І.Сидоренко, директор УЯЦ НТУУ “КПІ” Б.А.Циганок. До початку зустрічі М.Кулінич відвідав Українсько-Японський центр НТУУ “КПІ” та ознайомився з ходом реалізації проекту “Українсько-японський центр”.

М.З.Згуровський привітав М.А.Кулінича з призначенням його на цю важливу посаду та побажав успіхів у розвитку співпраці двох країн. Ректор відмітив важливу роль КПІ у цій співпраці та ознайомив гостя зі станом співробітництва між НТУУ “КПІ” та японськими партнерами. Предметом уваги були питання розгортання подальшої співпраці між НТУУ “КПІ” та Японією, можливості якої, на думку учасників зустрічі, суттєво розширяться після завершення будівництва добудови до корпусу №35 університету, в якому планується розміщення Українсько-Японського центру НТУУ “КПІ”.

Під час обговорення напрямків співробітництва Посол М.А.Кулінич пообіцяв сприяти розвитку співпраці НТУУ “КПІ” з японськими партнерами.