Великий мистецький конкурс 2006 розпочався!

17 листопада, в Міжнародний день студента, в холі сьомого корпусу відбулося відкриття художньої виставки-конкурсу “Таланти КПІ – 2006”, на якій представлено 568 робіт 111 авторів.

На урочистій церемонії відкриття учасників та глядачів вітали заступник проректора І.О.Мікульонок, зав. картинної галереї Вікторія Тьоткіна, член Національної спілки художників України В.О.Гаврилов та перший заступник голови Національної спілки майстрів народного мистецтва України В.В.Титаренко. Останній “поспівчував” журі, адже на виставці представлено дуже багато гарних робіт, і обирати переможців буде важко; також підбадьорив тих, хто ніколи не вчився художній справі, але хоче й займається нею самостійно, й запросив усіх бажаючих до очолюваної ним спілки за адресою вул. Рейтарська, 27-а (тел. 278-56-25).

Виставки-конкурси “Таланти КПІ”, які щорічно організовує картинна галерея НТУУ “КПІ” ім. Григорія Синиці, проходять в нашому університеті з 1995 року. Щороку зростає кількість учасників.

У цьому році мистецьку виставку поділено на дві частини. Зараз відкрилася перша частина, де представлені художні роботи у чотирьох номінаціях (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво та вишивка). Вишивка представлена як окрема номінація, оскільки і кількість, і якість робіт, виконаних у цьому жанрі декоративно-прикладного мистецтва, просто вражає.

Друга частину конкурсу, де будуть представлені фотографії та роботи з комп’ютерної графіки, планується провести навесні.

Після всіх теплих слів на присутніх чекав невеликий концерт, і, звичайно ж, виставлені роботи, кожна з яких заслуговує на увагу. Виставка працюватиме до 20 грудня, а результати конкурсу стануть відомими наприкінці року. Тож “Таланти КПІ – 2006” чекають на вас!