Конференцiя з управлiння

Нещодавно факультет менеджменту та маркетингу спільно з Вільнюським технічним університетом ім. Гедімінаса проводив XIV Міжнародну науково-практичну конференцію «Управління підприємством: діагностика, стратегія, ефективність». Конференція є черговою ланкою ланцюжка заходів, який започатковано у 1993 році.

Попередні конференції проводилися в Києві, Дніпропетровську, Трускавці, Мінську, Москві, Санкт-Петербурзі.

Основні теми обговорення на конференції: теоретичні засади управління підприємством; економіка та організація виробництва; управління інноваційною діяльністю; міжнародне підприємницьке середовище; інформаційно-комунікаційні технології в бізнесі; розвиток Європейського Союзу; міжнародне науково-технічне співробітництво.

Серед учасників конференції – професори, доценти, аспіранти, студенти. Понад 50 осіб – іноземні учасники. Представлені провідні університети України, Литви, Латвії, Естонії, Росії, Білорусі, Болгарії, Сербії, Македонії, Чехії, Німеччини, Італії, Іспанії, Узбекистану, Великобританії, Австралії.

На пленарному засіданні та круглому столі відбулося обговорення процесу підготовки економістів і менеджерів у технічних університетах, зазначалися конкурентні переваги навчальних закладів, передовий досвід. Керівники делегацій були присутніми на прийомі у Надзвичайного та Повноважного Посла України в Литовській Республіці пана Б. П.Клімчука. На зустрічі обговорювалися важливість спільних наукових досліджень в умовах інтеграції світової економіки.

Nov 3, 2006 || Автор: С.В. Войтко, заступник декана ФМФ з наукової роботи, доцент