Ви є тут

Студенти КПI - дiтям-сиротам


Таланти КПІ 2008/2. Миронюк Євгенія, ВПІ, ЗГ-71 | Мої цукерочки

Дитинство – щаслива та безтурботна пора. Добре, коли є тато і мама, які люблять, підтримують і радіють найменшим успіхам своєї малечі. Та як не прикро – в Україні чимало дітей з тих чи інших причин позбавлені батьківського піклування. Турботу про них взяла на себе держава та іноді – добродійники.

Політехніки теж долучилися до добродійної справи – допомоги дітям-сиротам. З ініціативи студентських молодіжних організацій НТУУ “КПІ” в студмістечку було організовано доброчинну акцію “Все для дітей” – оголошено збір іграшок, дитячого одягу та книжок для передачі дитячим будинкам. “І вже наступного дня, – розповідає один з ініціаторів заходу, – студенти почали приносити свої подарунки, придбані спеціально для цієї події. За два тижні назбирали дві чималенькі сумки речей”.

Тож наприкінці травня – напередодні Дня захисту дітей – Руслан Стріла з ММІ (гр. МД-51) та студенти ІЕЕ Вікторія Янчук (гр. ОБ-41), Сергій Стрюченко (гр. ОА-32), Євген Скорина (гр. ОА-32) відвідали дитячий будинок, що знаходиться поблизу Києва у селі Новоселівка, та передали дітям зібрані подарунки. Ті спочатку сторонилися приїжджих, але швидко подружилися з ними та із задоволенням фотографувалися із щойно отриманими іграшками.

Ініціативна група Студради НТУУ “КПІ” звертається до всіх політехніків – студентів та співробітників – з пропозицією об’єднати свої зусилля заради доброї справи – посильної допомоги дітям-сиротам. Передбачається, що збирати подарунки будуть 2-3 рази на семестр, а там, дивись, й інші заходи життя підкаже. Головне – не залишатися байдужим до скривджених долею.

Зі своїми пропозиціями та за додатковою інформацією щодо майбутніх добродійних заходів звертатися за тел.: 8(097) 835-48-06 (Руслан).

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій