Ви є тут

Конференцiя студентiв та аспiрантiв: 18.04.2006


2011. Таланти КПІ 2. Бернтал Ольга. Счастье - ВПІ, СГ-82, 4 курс І місце в категорії "Графіка"

18 квітня в залі засідань Вченої ради відбулася конференція студентів та аспірантів НТУУ “КПІ”. На ній були присутні 286 студентів з 27 факультетів та інститутів, у тому числі й представники ради земляцтв.

На конференцію також завітали ректор М.З.Згуровський, голова профспілкового комітету студентів Ю.В.Миронов, проректор з науково-педагогічної роботи Г.Б.Варламов.

Перед студентством виступив голова Студентської ради М.Безуглий. Він звітував про її роботу за останній рік в інформаційному, науковому, спортивному та культурно-масовому напрямках. Зокрема, було оновлено сайт Студради, у вересні 2005 року побачила світ газета “ГОСС”, відбулися конкурси “Містер КПІ – 2005” та “Королева КПІ – 2006”. Вирує і спортивне життя університету: у вересні було проведено змагання “Богатир КПІ”, матчі з міні-футболу, шахові турніри. Також Студентська рада активно налагоджувала зв’язки зі студрадами інших київських вузів. М.Безуглий також відзначив низьку поінформованість студентів КПІ про Болонський процес та його запровадження в нашому університеті й запропонував провести роз’яснювальні семінари для всіх політехніків з цього дуже важливого питання.

Після звіту голови Студентської ради виступив проректор з науково-педагогічної роботи НТУУ “КПІ” Г.Б.Варламов. Він висловив задоволення роботою Студентської ради, похвалив студентів КПІ за активність і небайдужість та побажав подальшої конструктивної роботи й налагодження “зворотного зв’язку” з викладачами.

На конференції також обговорювались проекти змін до Положення про студентське самоврядування НТУУ “КПІ”. Зокрема, на розгляд було винесено питання про зменшення делегатів з не менше 1% до не менше 0,5% від кількості студентів університету і розглянуто можливість обрання керівників відділів Виконавчого комітету Студентської ради та заступника голови не лише за поданням голови, але й третиною від складу Студентської ради університету. Запропоновані поправки викликали жваву дискусію в залі. У підсумку делегати відхилили пропозицію про зменшення студентського представництва на конференціях та залишили без змін діючий варіант обрання заступника голови Студрадою за поданням самого голови. Натомість поправка щодо можливості обрання керівників відділів Виконавчого комітету за поданням як голови, так і третини від складу Студентської ради університету знайшла підтримку у більшості делегатів.

Після того, як пристрасті в залі вщухли і постанови були прийняті, до слова запросили ректора НТУУ “КПІ” М.З.Згуровського. Михайло Захарович розповів студентам про сучасний стан освіти у світі в цілому й окреслив проблеми та перспективи розвитку нашого університету. Ректор наголосив на важливості вивчення іноземних мов в КПІ для покращення якості навчання та підвищення конкурентоспроможності майбутніх фахівців і погодився з ідеєю голови Студентської ради М.Безуглого щодо проведення конференцій та семінарів для студентів стосовно Болонського процесу. Також ректор відповів на численні питання студентів, після чого нагородив грамотами найкращих та найактивніших студентів за вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування НТУУ “КПІ”.

May 17, 2006 || Автор: Майя Заховайко

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій