Ви є тут

Швеція стає ближче


2011. Таланти КПІ 2. Абросімова Тетяна. Яхти Абросімова Тетяна Іванівна - випускниця КПІ. І місце в категорії "Живопис"

Наприкінці березня делегація нашого університету, очолювана ректором академіком М.З.Згуровським, відвідала Королівський технологічний університет у м. Стокгольм (Швеція), з яким НТУУ “КПІ” підтримує партнерські зв’язки.

До складу делегації політехніків увійшли декан факультету електроніки професор В.Я.Жуйков та директор Центру трансферу технологій та менеджменту знань Технополісу “Київська політехніка” Є.І.Нікифорович.

Метою поїздки було підписання Меморандуму між двома університетами-партнерами та Угоди про приєднання НТУУ “КПІ” до кластеру технічних університетів Європи.

У ході візиту відбулися зустрічі делегації НТУУ “КПІ” з керівництвом Королівського технологічного університету, проведено ділові зустрічі на кафедрах механотроніки, мікроелектроніки та комп’ютерних систем, мікросупутників та ін.

Особливу роль у науково-інноваційній діяльності Королівського технологічного університету, як і Швеції в цілому, відіграє один з найбільших технополісів у Європі і світі, що має назву “Наукове місто”. Делегація НТУУ “КПІ” присвятила цілий день відвідуванню та вивченню досвіду цієї шведської “Силіконової долини”.

На завершення візиту делегація відвідала відому гуманітарну організацію “Шведський інститут”, з якою було досягнуто домовленості про обмін студентами і викладачами та про культурологічні контакти між НТУУ “КПІ” і Швецією.

Apr 21, 2006 || Автор: Інф. “КП”

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій