Найромантичніше свято, день усіх закоханих і просто ще один привід поговорити про кохання – звичайно ж, це день св. Валентина.

ЦКМ НТУУ “КПІ” підготував справжнє свято для всіх закоханих капеішників і, зокрема, для студентських сімей, які проживають у гуртожитках (таких пар у нашому університеті понад 300) – “Dance Love Party”.

Музичним подарунком для закоханих стали пісні у виконанні ансамблю “Сьоме почуття”, після чого студент ПБФ Єгор Ткаченко показав запальний степ-танець і навіть навчив усіх бажаючих декільком степ-рухам.

Ведучий вечора Віталій Федянін не давав ні на мить сумувати присутнім. Цікаві конкурси, веселі ігри, фуршет і дискотека – все це створювало піднесений настрій і невимушену “сімейну” атмосферу як для півсотні одружених пар, так і для інших гостей вечірки. Найактивнішою сім’єю виявилася родина Баланів. Андрій з дружиною Лейлою брали участь у конкурсах, а їхній чотирирічний син Сашко невтомно протанцював увесь вечір і став загальним улюбленцем.

На вечорі були присутні директор ЦКМ НТУУ “КПІ” В.А.Руденко та заступник директора М.А.Стасюк. Вечір до дня всіх закоханих підготували Крижевич Ганна та Федянін Віталій, а підтримку цьому заходу надав депутат Київради Д.Андрієвський.