Наші шахісти – найсильніші

Традиційно восени проходять щорічні змагання між студентськими командами вищих навчальних закладів міста Києва, які проводить комітет з фізичного виховання і спорту МОН України. До складу комад входить 4 юнаки та 2 дівчини – найкращі шахісти своїх ВНЗ. На останньому чемпіонаті наш університет представляли Павлов Сергій (ФП, СП-42), Нікуленков Анатолій (ТЕФ, ТЯ-32), Аксьонова Тетяна (ФПМ, КМ-21), Булгакова Оксана (ФЕЛ, ДМ-02), Вусатюк Андрій, Соломаха Андрій (ТЕФ, ТП-32) (на фото – зліва направо). До фіналу вийшли шість найсильніших команд, серед яких традиційно і команда нашого університету. У напруженій боротьбі третє місце здобули студенти Національного університету “Києво-Могилянська академія”. В останньому турі наша збірна зустрілась з командою Національного університету ім. Т.Г. Шевченка. І перемогла – з рахунком 4,5 : 1,5.

НТУУ “КПІ” – найсильніший шаховий вищий навчальний заклад Києва!

Важливу роль у формуванні сильної шахової збірної та у підтриманні ігрової форми молодих спортсменів відіграє шаховий клуб Студентської ради НТУУ “КПІ”. Кожен студент має змогу відвідувати його щовівторка о 16 годині у 432 аудиторії 18 корпусу. Постійні заняття в клубі сприяють обміну шаховим досвідом, підвищенню майстерності, отриманню нових знань. Голова шахового клубу Андрій Фесенюк завжди радо зустрічає студентів, які вперше приходять до клубу. Адже дуже скоро вони зможуть захищати честь своєї альма-матер на шахових дошках.

Шаховий клуб – це не лише місце відпочинку за інтересом, а й реальна допомога та підтримка у проведенні змагань на факультетах, які організовують студентські ради. Побажаємо учасникам шахового клубу нових високих здобутків, якими буде пишатися не одне покоління політехніків.

Сергій Гарбар, заступник голови Студентської ради НТУУ “КПІ”