Співпрацюємо зі Швецією

За останні роки значно поглибились зв'язки нашого університету з вищими навчальними закладами та науковими установами Швеції: інтенсифікуються обміни фахівцями, виконуються спільні наукові проекти в різних галузях. Авторитет нашого університету в цій країні є досить високим.

Помітною подією в нашій співпраці стало відвідання НТУУ “КПІ” представницею Стокгольмської обласної ради, доцентом Медичного інституту “Каролінська”, відомим фахівцем у галузі ґендерних досліджень пані Біргіттою Евенгард. Вона прибула до Києва у складі делегації жіночих організацій Швеції на запрошення Київської міської державної адміністрації та Асоціації ділових жінок “Киянка”.

За пропозицією Посольства України у Швеції Український центр ґендерної освіти при НТУУ “КПІ” став координатором зустрічей п. Б. Евенгард з провідними фахівцями Києва в галузі освіти та медицини, зокрема з колективом Інституту кардіохірургії ім. Амосова.

Ключовим пунктом програми зустрічей було відвідання НТУУ “КПІ”. Шведська гостя ознайомилась з роботою центру телемедицини, виступила перед студентами медико-інженерного факультету та провела бесіди з керівництвом та провідними фахівцями факультету.

На завершення візиту відбулась зустріч у департаменті міжнародного співробітництва п. Б. Евенгард з проректором з міжнародних зв'язків, директором Українського центру ґендерної освіти при НТУУ “КПІ” С.І.Сидоренком, в ході якої було досягнуто домовленості про розширення співробітництва НТУУ “КПІ” з освітньо-науковими установами Швеції, започаткування спільних проектів, зокрема за ґендерною проблематикою.

Інф. “КП”