ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management) – міжнародна європейська студентська організація, яка об'єднує студентів-економістів. Під егідою ESTIEM в університетах – членах цієї організації щорічно проводяться європейські конференції студентів та аспірантів – фахівців з маркетингу та промислового інжинірингу.

Чергова конференція ESTIEM проходила в нашому університеті з 20 по 24 вересня і мала назву “Інфраструктура життєвого циклу товару”. На конференції були представлені ВНЗ Німеччини, Естонії, Туреччини, Польщі та Сербії. Організували конференцію Наукове товариство студентів та аспірантів (НТСА) НТУУ “КПІ” та НТСА ФММ. Відкривав конференцію декан факультету менеджменту та маркетингу В.Г.Герасимчук.

Особливістю семінарів, що проводились у рамках конференції, було поєднання теоретичних лекцій наукового спрямування і практичних брифінгів. Так, семінари провела викладач кафедри промислового маркетингу Т.В.Гавриленко, а також представники таких компаній, як мережа фаст-фудів “Швидко”, ділове всеукраїнське видання “Експерт”, завод “Оболонь”.

Конференція пройшла на високому організаційному рівні і стала ще одним кроком у напрямку інтеграції європейських університетів.

Роксолана Авраменко, студентка ФММ, координатор конференції