Уперше в НТУУ “КПІ” 24 вересня пройшли змагання “Богатир КПІ-2005”. У поєдинку силачів взяли участь шестеро богатирів: Костянтин Бабаскін (ФЕА), Сергій Муковоз (ФІОТ), Олександр Павленко (ФЕА), Євген Таранушенко (ІТС), Олександр Хомініч (ФІОТ), Віталій Чорний (ФФВС). Вболівальників на площі Знань зібралося понад тисячу.

Усі, хто спостерігав за цим яскравим і захоплюючим видовищем, переконались, що сила студентів КПІ не лише в розумі та знаннях, а й у м‘язах. Хлопці наввипередки рухалися із дисками вагою 2 х 75 кг, піднімали гирі вагою 32 кг, носили мішки вагою 50-70 кг, перекочували тракторні колеса і тягли навантажений автомобіль “Газель” (близько 3-х тонн).

Суворі судді, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу Юрій Костенко та кандидат в майстри спорту з пауерліфтингу Ігор Бродовський (студент ФЕА), справедливо визнали переможцем конкурсу майстра спорту з пауерліфтингу студента ФФВС Віталія Чорного. Усі учасники отримали цінні призи – магнітоли, а також дипломи та медалі. Переможця нагородили спеціальним кубком та подарували телевізор.

Організаторами конкурсу виступили профспілковий комітет студентів НТУУ “КПІ”, Студентська рада НТУУ “КПІ” та студентська рада студмістечка.

Змагання відбулися за підтримки депутата Київради Дмитра Андрієвського. За словами заступника голови профкому студентів КПІ Руслана Кисіля, “Богатирські ігри” навесні буде проведено серед студентів вищих навчальних закладів міста Києва.

Вітаємо всіх учасників конкурсу та переможця!

За інформацією студентського профкому

Дата події