Сьогодні, 28 січня, — 73 роки від дня народження першого і єдиного космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. Його політ у складі міжнародної експедиції відбувся в 1997 році і тривав 17 днів

У космосі Каденюк досліджував вплив невагомості на три види рослин — ріпу, сою і мох.

Для пробудження космонавтів на кораблі використовуються мелодії, які вибирають самі учасники. Каденюк своєю обрав гімн України. Тому двічі за час його перебування в космосі учасники міжнародного екіпажу прокидалися під музику Михайла Вербицького.

Герой України, генерал-майор авіації Леонід Каденюк знакова особистість для Київської політехніки . Він був заступником голови Наглядової ради університету, радником ректора, почесним доктор факультету авіаційних і космічних систем. Він був важливою частиною університетського життя!