7 жовтня 2024 року відбулося планове засідання Вченої ради університету, під час якого ректор Київської політехніки Анатолій Мельниченко презентував Проєкт Стратегії розвитку університету.

📌 Основні аспекти Стратегії розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2025–2030 роки:

• Безпека громади університету
• Ветеранська політика
• Візія та місія університету
• Енергоефективність та енергоменеджмент
• Іміджева політика
• Міжнародна діяльність
• Наукова та інноваційна діяльність
• Освітній процес
• Розвиток інфраструктури та інклюзивності
• Соціальний захист і забезпечення
• Студентське життя
• Участь університету у зміцненні оборонного потенціалу країни
• Фінансово-економічне зростання
• Цифрова трансформація

Важливі всі пункти, тому вони розміщені за алфавітним порядком.

До формування Стратегії та пропозицій щодо напрямів її реалізації долучилося усе КПІшне ком'юніті. Адміністрацією Київської політехніки було розглянуто близько 150 пропозицій щодо майбутнього університету.

Остаточний текст Стратегії планується затвердити на засіданні Вченої ради у грудні.

Деякі з пунктів Стратегії розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського вже почали впроваджуватися. Зокрема, в університеті невдовзі почне працювати «Центр ветеранського розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського», де відновлюватимуть і удосконалюватимуть професійні знання, уміння й навички ветеранів.

Також на засіданні обговорили інші важливі питання, серед яких — зміна локації Політехнічного ліцею КПІ та його розміщення на території Київської політехніки. Старші класи ліцею планується розмістити у 16-му корпусі університету на умовах договору оренди із гарантуванням безпеки, забезпеченням харчування та користування учнями ресурсами культурних, лабораторних і бібліотечних об'єктів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

За високий професіоналізм у роботі з нагоди Дня працівника освіти київські політехніки отримали нагороди від Міністерства освіти і науки України.

♟️ Запрошуємо подати пропозиції до Стратегії розвитку університету

Запрошуємо вас долучитися до формування Стратегії розвитку університету на 2025–2030 роки.

Проєкт Стратегії буде оприлюднений на Вченій раді і пізніше буде проведено її громадське обговорення.

Водночас, вже зараз ви можете надати пропозиції і своє бачення майбутнього свого університету.

Пропозиції можна надавати за посиланням до 30 вересня 2024 року

⚓⚓⚓