Керівництво поліції Солом’янського району та Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського обговорили питання щодо створення безпекового середовища для студентів.

Керівництво Соломʼянського управління поліції провело робочу зустріч з ректоратом Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського. На порядку денному були питання посилення співпраці між правоохоронцями та університетом.

У ході зустрічі обговорювалися заходи щодо підвищення рівня безпеки на території навчального закладу, зокрема питання охорони громадського порядку, профілактики правопорушень серед студентської молоді та співпраця під час масових заходів. Представники поліції наголосили на необхідності спільних зусиль у боротьбі з криміногенними проявами, а також запропонували розширити освітні ініціативи для студентів, спрямовані на підвищення їх обізнаності у питаннях правопорядку.

Начальник Соломʼянського управління поліції Ігор Леус підкреслив важливість відкритого діалогу між правоохоронними органами та вищими навчальними закладами. Він зазначив, що подібні зустрічі сприяють ефективній взаємодії та дозволяють своєчасно вирішувати проблемні питання.
«Ми завжди готові до співпраці й прагнемо зробити все можливе для забезпечення безпеки студентів та викладачів. Спільними зусиллями ми можемо створити безпечне середовище для навчання та розвитку молоді," — наголосив Ігор Леус.