24–27 жовтня відбувся Sikorsky Challenge 2023 — платформа післявоєнної інноваційної трансформації України.

На конкурсі стартапів 860 учасників представили свої готові проєкти для військових, їхньої реабілітації, розв’язання медичних та екологічних проблем.

🎥 Про конкурс стартапів, найцікавіші розробки, їх реалізацію та втілення в життя — дивіться у відео.

24-27 жовтня 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться XII міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023».

Основним заходом Фестивалю буде Конкурс інноваційних стартап-проєктів.

Мета Конкурсу - виявити найцікавіші та найсучасніші проєкти в різних галузях технологій, а також надати авторам найкращих з них допомогу щодо комерціалізації, створення успішних стартап-компаній та виведення інноваційних продуктів на національний і міжнародний ринки.

Оскільки це буде вже другий Фестиваль, що проводиться в умовах війни, ми вирішили присвятити його післявоєнній відбудові України, яка базуватиметься на  швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  безпеки, оборони та економіки країни.

Головні напрями Конкурсу:

  • Оборона і безпека
  • Промисловий хайтек і космос
  • Інформаційні технології і кібербезпека
  • Цивільна і військова інфраструктура
  • Транспорт і логістика
  • Енергетична і екологічна безпека
  • Біомедична інженерія і здоров'я людини
  • Аграрна інженерія і продовольча безпека
  • Блакитна економіка (морський транспорт, рибальство і аквакультура, береговий та морський туризм)

Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та науковців нашого університету взяти участь у Конкурсі та представити свій проєкт на одному з найголовніших щорічних заходів у сфері інноватики України.

Команди, що вийдуть у фінал Конкурсу, презентуватимуть свої проєкти Міжнародному журі  і потенціальним інвесторам в зручний для себе спосіб – в форматі «живих» виступів (презентація чи стендова доповідь)  або в синхронному онлайн-форматі.

На переможців чекають грошові винагороди, перемовини з подальшою формалізацією співпраці з українськими та міжнародними  замовниками, бізнес-ангелами, інвесторами і представниками фондів.

Детальніше про Фестиваль

Реєстрація на участь у Конкурсі

Прийом заявок – до 10 вересня 2023 року

Будемо раді бачити вас серед наших учасників!

У разі виникнення питань звертайтеся до Тетяни Кресан за адресою: t-kresan@ukr.net

Дата події