Військова кафедра КПІ провела додатковий набір студентів для підготовки на військову службу. Заяви на вступ подали близько 60 осіб із різних курсів і спеціальностей.

Серед них — Артур Козирницький, студент НН ІАТ. Хлопець переконаний, що на навчанні опанує не лише навички користування зброєю, а й поглибить свої знання з електроніки, вивчаючи основи радіоелектронного захисту.

А Ілля Тищенко, студент НН ІАТЕ, прагне отримати якісний військовий вишкіл. «Тут дійсно можуть навчити військової служби. Адже на навчанні ти здобуваєш не тільки звання, а й різноманітні навички з військово-технічної підготовки й надання першої медичної допомоги», — каже хлопець.

Щоб стати студентом військової кафедри, кожен вступник складає обов’язкові іспити. Цьогоріч це: фізична підготовка, а саме нормативи з бігу й підтягування, іспит із захисту Вітчизни та психологічний тест.

Студенти навчатимуться вправно користуватися зброєю, технікою та керувати підрозділами різного призначення.

Термін військової підготовки становить два роки.

Після завершення навчання й складання присяги кожен отримає звання молодшого лейтенанта та стане справжнім захисником Батьківщини, поповнивши лави ЗСУ, СБУ, Нацгвардії, Нацполіції України.