☑️ Вступ-2023

Стартувала вступна кампанія. Вона проходитиме з 1 липня до 17 серпня.

Реєстрацію на єдине фахове вступне випробування в КПІ розпочато.
Посилання міститься в особистому кабінеті вступника. Реєстрація триватиме до 16 липня. Мінімальний пороговий бал цьогоріч — 35.

Обсяги державного замовлення на поточний рік збільшилися проти минулого.

Обсяг на ОП «бакалавр» денної форми +155 місць.

Обсяг на ОП «магістр» +23 місця.

Святкування Дня першокурсника КПІ відбудеться 1 вересня.

☑️ Навчальний процес

Підготовка до нового навчального року триває. Навчальний процес і далі здійснюватиметься за змішаною формою: теоретична підготовка — онлайн, практична підготовка — очно.

Акредитацію впродовж цього навчального семестру успішно пройшли 119 освітніх програм.

Затверджено нову освітньо-наукову програму — «Аналітика соціальних даних» на спеціальності «Соціологія»

Організовано комісію з оптимізації структури та штатів університету задля формування потенціалу розвитку якісної роботи КПІ. Зміни торкнулися більшості науково-дослідних відділів і департаментів КПІ.

Понад 300 працівників КПУ відзначено почесними грамотами й подяками від МОН.

Виявлено випадок академічної недоброчесності у магістерській дисертації Ярослава Ткаченка. Ступінь «магістр» у випускника скасовано.

28 політехніків стали кандидатами на призначення академічних стипендій від Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, імені М. С. Грушевського.

☑️ Благодійна діяльність

Благодійний фонд підтримки ЗСУ «Київський політехнік» за рік зібрав понад 822 тисячі гривень на закупівлю амуніції, різноманітних пристроїв для військових.

Подяку за підтримку військовим, залученим до захисту України, отримали 9 викладачів із НН ММІ, ФІОТ, ФММ, НН ІАТ, ФБМІ та ІМЯО.

☑️ Заходи до ювілею КПІ

Підготовка до 125-річчя Київської політехніки триває. Сформовано узагальнений перелік заходів, який налічує близько 300 позицій.

Анонсовано вихід науково-популярного ілюстрованого видання «КПІ. Друге століття. Продовження традицій».