Шановні київські політехніки

Протягом минулої доби (27–28 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:

1. Проведено День відкритих дверей ММІ та ФБМІ;

2. Завершено роботу над Каталогом вступника для магістрів. https://bit.ly/vstupnyk-kpi-katalogy
та підготовлено корисні посилання;

3. Працівники департаменту господарської роботи розпочали виконувати аварійні ремонтні роботи інженерних мереж холодного водопостачання та водовідведення 17-го навчального корпусу;

4. Студмістечко, науково-технічна бібліотека, спортивний комплекс та усі підрозділи, які відповідають за життєдіяльність і безпеку університету працювали в штатному режимі;

5. Активно працював "Фонд підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського" для забезпечення усім необхідним людей, які перебувають на території Університету. Отримано 100 літрів молочної продукції.

Оперативний штаб КПІ висловлює глибоку подяку студентам і співробітникам університету, які у ці складні часи докладають усіх можливих зусиль для забезпечення життєдіяльності колективу, надання допомоги своїм колегам.

Бережіть себе, своїх рідних, друзів і близьких