Сьогодні, 3 травня, відбулася онлайн-зустріч представників американських і українських вишів. Її зініціював університет Аризони, щоб підтримати українську освітню й наукову спільноту та допомогти їй розв’язати проблеми, які виникли на тлі повномасштабної війни.

У зустрічі, окрім КПІ, взяли участь Києво-Могилянська академія, Український католицький університет, Львівська політехніка, Харківський університет імені Каразіна, Київська школа економіки. Представники кожної інституції висловлювали свої думки щодо того, яку підтримку їм можуть надати університети США.

Ректор КПІ Михайло Згуровський запропонував партнерам співпрацю у двох пріоритетних для КПІ напрямах. Перший — науково-інноваційна діяльність, сконцентрована навколо екосистеми Sikorsky Challenge. Другий — космічні дослідження. «Наш університет зацікавлений у розробленні космічних технологій», — зазначив ректор.