Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» перерахував на потреби Збройних Сил України 1 мільйон гривень. Кошти було скеровано на спеціальний рахунок у Національному банку України.

Як розповів «Київському політехніку» Михайло Безуглий, голова Профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського, це гроші профспілкової організації, акумульовані з профвнесків працівників університету. Профком здійснив перерозподіл традиційних витрат, спрямувавши кошти на користь захисників і захисниць української державності та суверенітету.

Рішення про підтримку українського війська було розглянуто та одностайно схвалено на засіданні Профкому університету 29 березня, а вже наступного дня кошти були переведенні до Нацбанку.