Шановні київські політехніки,
Протягом минулої доби (5-6 березня 2022 р.) Україна вела напружену боротьбу за захист своїх рубежів. Масовому бомбардуванню піддалося м. Харків. Гострі зіткнення відбувалися на підступах до Маріуполя, утримувалася лінія оборони на Сході України, Сумському, Миколаївському, Київському, Південно-Українському напрямках.

Запеклі бої відбувалися на північно-західних околицях м. Києва, особливо в містах Буча та Ірпінь. В м. Києві ситуація була напруженою, але контрольованою.

Безпека і життєдіяльність на території університету зберігалася на належному рівні.

Оперативний штаб неперервно аналізував поточну ситуацію, пов’язану з безпекою і життєдіяльністю університету та сконцентрувався на вирішенні наступних невідкладних проблем:

1. Забезпечення належних умов перебування людей в укриттях КПІ, постачання медикаментами, вирішення інших побутових проблем. Організовано харчування центром студентського харчування та волонтерами із числа студентів та співробітників університету.

2. У гуртожитках КПІ минула доба пройшла без надзвичайних подій.
Студенти перебували в укриттях, перепускний режим контролювався працівниками і силами добровольців з числа мешканців гуртожитків. Студмістечко було забезпечено всіма комунальними послугами;

3. Іноземні студенти, які на час війни вирішилися залишитися в КПІ, знаходилися під постійною увагою і підтримкою Центру міжнародної освіти і ДНВР;

3. Активно працював "Фонд підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського". За рахунок коштів фонду, за активної участі волонтерських організацій продовжувалася закупівля ліків і продуктів харчування. З урахуванням потреб кожного укриття сформовані і передані за призначенням пакети підтримки. Забезпечувалася соціальна і психологічна підтримка людей в укриттях;

4. За результатами співпраці департаменту безпеки КПІ з Національною поліцією, Нацгвардією і представниками територіальної оборони м. Києва було організовано комплекс заходів по забезпеченню правопорядку на території Університету. Під час комендантської години автопатруль здійснював контроль за поточною ситуацією;

5. Оперативна група департаменту безпеки КПІ здійснила обхід 1, 2, 7, 13, 14, 15, 16 та 17-го навчальних корпусів, виконала повторну перевірку дахів та підвальних приміщень;

6. На території університету та студмістечка повторно перевірено енергетичне та теплозабезпечення, системи оповіщення, зв’язку, інженерні мережі, роботу резервних ліній;

7. Господарські служби розпочали підготовчі роботи по запуску в експлуатацію бюветного комлексу, який розташовується між Державним політехнічним музеєм та центром культури і мистецтв з метою забезпечення автономного, безперебійного водопостачання об’єктів університету.

Оперативний штаб КПІ висловлює глибоку подяку студентам і співробітникам університету, які у ці складні часи докладають усіх можливих зусиль для забезпечення життєдіяльності колективу, надання допомоги своїм колегам.

Бережіть себе, своїх близьких і друзів
М. Згуровський