24 лютого відбулося засідання ректорату КПІ імені Ігоря Сікорського, який на час воєнного стану в країні стає координаційним штабом університету.

Прийнято рішення:

1. Підготувати комплексний наказ про роботу університету за умов воєнного стану в країні (відповідальні Ю. Якименко, В. Кондратюк, М. Мазур);
  2. Підготувати розпорядження про мобілізацію до лав ЗСУ понад 200 викладачів і співробітників КПІ (відповідальні В. Кондратюк, В.Паюн vmv@kpi.ua @VMV_31);

Мобілізаційний план КПІ передбачає певні заходи, зокрема:

🔹 Оповіщення військовозобов'язаних (усі співробітники університету, викладацький склад) через загальний відділ згідно з законом;
    🔹 Оповіщення відбуватиметься персонально кожного військовозобов'язаного через дані з особових справ;
    🔹 До кінця дня керівники мають надати інформацію про оповіщення своїх підлеглих.

3. Вважати основним інформаційно-координаційним майданчиком КПІ телеграм-канал «Ректорат» (https://t.me/rektoratkpi). Канали ДНВР і КПІмедіа та студорганізацій мають бути на постійному зв'язку зі студентами для уникнення неточної інформації.
  4. Підготувати розпорядження про перепускний режим до гуртожитків і навчальних корпусів КПІ. Зокрема до гуртожитків буде забезпечено доступ студентів КПІ та їхніх родичів.
  5. Бухгалтерія КПІ нарахувала стипендію студентам та зарплату співробітникам і передала ці дані до Казначейства. Водночас, поки що комп’ютерна програма казначейства не працює. Обіцяють вирішити проблему. Чекаємо.
  6. Бібліотека продовжує надавати послуги в дистанційному режимі.
  7. Планується продовження дистанційного навчання в штатному режимі з понеділка (28 лютого).
  8. Координаційний штаб КПІ працюватиме цілодобово

Прошу зберігати спокій.