Запрошуємо ближче познайомитися з нашим ФСП

Викладачі факультету соціології і права КПІ стали учасниками освітньої програми імені Жана Моне Європейського Союзу, інтегрованої до Erasmus+.

Київським політехнікам вдалося набрати 86 зі 100 необхідних балів й отримати фінансування від ЄС на реалізацію в КПІ проєкту «Європейська інтеграція: законодавство та Інтернет речей».

Протягом трьох років робоча група, що складається з трьох викладачів ФСП, досліджуватиме використання європейського юридичного досвіду впровадження технологій інтернету речей. «У межах проєкту передбачається розроблення та впровадження навчального курсу для студентів-юристів з опанування правових питань впровадження Інтернету речей за європейським досвідом», – ділиться планами викладачка кафедри публічного права Ольга Головко.

Центральними темами курсу будуть конкретні питання юридичного забезпечення кібербезпеки Інтернету речей в контексті критичної інформаційної інфраструктури, захисту персональних даних та ідентифікації персоналу в умовах використання технологій Інтернету речей, роботів і штучного інтелекту, технології хмарних обчислень і блокчейн-технологій.

«У рамках реалізації програми заплановано низку тематичних наукових заходів, на яких студенти й науково-педагогічні працівники зможуть виступити зі своїми напрацюваннями в цій сфері та публікувати свої наукові роботи», – розповідають учасники проєкту.

Також робоча група намагатиметься реформувати українське законодавство у сфері технологій Інтернету речей відповідно до європейських стандартів.

До робочої групи увійшли канд. юрид. наук, ст. викладач кафедри публічного права Ольга Головко, д-р юрид. наук, професор кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності Олександр Баранов, канд. юрид. наук, ст. викладач кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності Марія Дубняк.

Довідково
Програма імені Жана Моне – одна з освітніх програм Європейського Союзу. Її мета – підвищення рівня знань і поінформованості суспільства про євроінтеграційні процеси через заохочення до викладацької та дослідницької діяльності. Програму названо на честь Жана Моне – одного з батьків-засновників Європейського Союзу, першого президента Вищого органу Європейської спільноти з вугілля та сталі.

Дата події