Візит професора Ратко Кнезевіча до КПІ

Під час зустрічі йшлося про обмін успішними практиками, створення транснаціональних партнерств і розширення академічної мобільності.

Ратко Кнезевіч з-поміж інших обговорюваних питань наголосив на важливості участі КПІ в програмі Erasmus+.

На навчання за кордон під час війни: як працює програма Erasmus+? Студентка магістратури ФМФ Анастасія Ковтун. CAMPUS

Як потрапити на навчання за кордон, коли у твоїй країні війна? Як отримати право на таку поїздку? Які переваги програми Erasmus+? Яка стипендія на навчання і хто її виплачує? Чи ліпші за КПІ британські університети? Де математикам краще вчитися?

Erasmus+ для викладачів

Делегація факультету менеджменту та маркетингу відвідала Університет Думлупінар (Кютах’я, Туреччина) за програмою мобільності для викладачів Erasmus+.

ФСП – учасник програми Євросоюзу

Викладачі факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського стали учасниками освітньої програми Європейського Союзу Erasmus+ Жан Моне.

Заключна конференція проєкту з європейських бізнес-моделей

Відкриваючи роботу конференції, академічний координатор проєкту д.е.н., проф. Людмила Шульгіна зазначила, що на виконання взятих на себе зобов'язань протягом звітного періоду (01.09.2017 – 04.06.2020) проєктна команда провела 36 тренінгів, 3 круглі столи, 2 форуми

Студенти КПІ – у команді розробників додатку для лікування COVID-19

У Великій Британії створили мобільний застосунок та чат-бот для моніторингу коронавірусної інфекції та дистанційного надання медпослуг хворим на COVID-19. У складі команди розробників – студенти-п’ятикурсники КПІ ім. Ігоря Сікорського: Максим Остапенко з Інституту телекомунікаційних систем, Марко Басараб та Анна Король з факультету електроніки.

Студенти ФЕА про стажування в Університеті Ворика

В Україні активно впроваджуються освітні програми ЄС, що істотно впливають на розвиток людського потенціалу. Зокрема, в КПІ ім. Ігоря Сікорського успішно діє програма "Erasmus+" з академічних обмінів. Наводимо враження студентів ФЕА від стажування у Великій Британії.

Фінальна зустріч представників університетів - учасників проекту «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS)

19 червня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочався фінальний семінар університетів - учасників проекту «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» («MASTIS - Establishing Modern Master-level Studies in Information Systems») за програмою ЄС ERASMUS+.

Підписка на Erasmus+