Проректор з міжнародних зв'язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко та помічник ректора Богдан Дуда 10 вересня відвідали Посольство Узбекистану і зустрілися з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим.

Учасники зустрічі обговорили питання розвитку спів¬праці Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" з дипломатичним представництвом Узбекистану в сфері науки та освіти, зокрема й можливості збільшення кількості громадян цієї країни, які приїздять на навчання в університет.

Можливими механізмами збільшення контингенту узбецької молоді на навчанні в КПІ було визнано такі:
– традиційний міжнародний маркетинг і набір на контрактних засадах;
– розгортання співпраці зі Стипендіальним фондом підтримки талановитої молоді Узбекистану для навчання за кордоном;
– створення філії КПІ ім. Ігоря Сікорського в Республіці Узбекистан.
Подальшим визначенням конкретних механізмів вирішення цього питання у взаємодії з нашим університетом займатиметься Перший секретар-консул Посольства Республіки Узбекистан в Україні Баходір Ібрагімов.
За інф. ДМС