За період карантину університет закупив 3500 масок, 150 літрів антисептиків і 780 пар одноразових рукавиць. Це дало змогу забезпечити засобами захисту працівників господарських підрозділів, департаменту безпеки, ЦСХ, АТП, ЦФВС, студмістечко тощо.

Підрозділи, яким потрібні засоби захисту, подають службову записку, погоджену з департаментом економіки та фінансів, а відділ закупівель у найкоротші терміни закупає необхідні товари.

За вже поданими службовими записками університет закупить 3910 масок, 113 літрів санітайзерів та 1000 пар рукавиць.

Університет отримує допомогу і від своїх партнерів. Компанія «Прогрестех-Україна» передала для студентів, що залишилися у гуртожитках, 600 масок та дезінфікуючи засоби. ОКБ «Шторм» безоплатно надав університету 60 літрів дезінфектора: 30 літрів для рук і 30 – для прибирання.