­

Баскетбол – це завжди гарне видовище, особливо коли в нього грає прекрасна половина людства. Тому на початку вересня адміністративно-викладацьким складом та представниками студентства було вирішено провести чемпіонат з вуличного баскетболу (стрітболу) серед жіночих команд Київського політеху.

19 вересня у спорткомплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося справжнє свято баскетболу – турнір з жіночого стрітболу "3х3". Ідея проведення таких змагань виникла у директора Видавничо-поліграфічного інституту (ВПІ) Петра Киричка. Допомагали втілити ідею в життя студенти ВПІ – Михайло Захаров, Руслана Стрілець, Юніс Аль Сакаф, Віталій Логвин. Головною суддею змагань виступила майстер спорту з баскетболу Марина Рачок.

Разом у змаганнях взяли участь п'ять команд, які за підсумками змагань посіли такі місця: 1-ше місце – команда InTeam (представниці РТФ, ФБМІ, ІПСА, ХТФ); 2-ге місце – команда ФІОТ (представниці ФІОТ та ВПІ); 3-тє місце – команда Golden state (представниці ВПІ, ІФФ, ХТФ); 4-те місце – команда Dream Team (представниці ВПІ); 5-те місце – команда "3х3" (представниці ВПІ). Незалежно від результату команди, усі учасниці отримали призи. Також учасниць привітала та вручила подарунки від спонсора змагань, "Ощадбанку", Віта Щербина. М'ячі всім командам, а також рюкзаки від ФБУ вручив Петро Киричок.

Сподіваємося, що ці заходи стануть щорічними!

Андрій Киричок, доцент ВПІ