125 курсантів другого курсу Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 31 серпня склали Військову присягу.

Урочистості відбулися на площі Знань університету.

Хвилиною мовчання особовий склад Інституту та всі присутні вшанували пам’ять загиблих за свободу та територіальну цілісність України.

Курсантів другого курсу зі складанням Військової присяги, а Інститут – з молодим поповненням привітав начальник Інституту полковник Олександр Пучков.

З теплими поздоровленнями перед ними виступили Перший заступник Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації генерал-майор Олександр Чаузов, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік НАН України Михайло Згуровський, заступник генерального директора компанії «ІНТЕРТЕЛЕКОМ», випускник Інституту Олексій Хахлюк та інші.

Серед гостей були й члени родин молодих військовослужбовців. Від їхнього імені зі словами вітання на церемонії виступила мати курсанта Івана Максименка Наталія Волошина, від імені особового складу другого курсу – курсант Маргарита Ліщук.

Насамкінець настоятель Храму Святого Іоанна Хрестителя Православної церкви України митрофорний протоієрей Павло Стародуб благословив майбутніх офіцерів і відслужив урочистий молебень.
Церемонія складання Військової присяги завершилася урочистим маршем особового складу всього Інституту.