Конференція трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського 18.04.2019

18 квітня 2019 р. в Центрі культури та мистецтв відбулася Конференція трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського. Її відкрив в.о. голови профкому працівників М.О.Безуглий. Він повідомив, що з 731 делегата зареєструвалися 587, кворум є, і можна розпочинати роботу.

На початку засідання делегати обрали робочу президію, до складу якої увійшли ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровський, в.о. голови профкому працівників М.О.Безуглий, перший проректор Ю.І.Якименко, голова профкому студентів А.Ю.Гаврушкевич, голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України О.М.Яцунь і президент Асоціації випускників КПІ народний депутат України Д.Й.Андрієвський. Делегати також обрали редакційну та лічильну комісії.

Далі на конференції головував перший проректор Ю.І.Якименко. Він надав слово ректору. Оскільки термін чинного контракту М.З.Згуровського закінчується 19 травня цього року, він, згідно із законодавством, виступив зі звітом про свою роботу і роботу адміністрації університету за попередні 7 років.

Ректор охарактеризував здобутки університету в усіх основних напрямах його діяльності: навчально-виховна робота, науково-інноваційна діяльність, проекти перспективного розвитку, міжнародні зв'язки, адміністративно-господарська робота (повний текст доповіді).

В.о. голови профкому працівників М.О.Безуглий і голова профкому студентів А.Ю.Гаврушкевич у своїх доповідях розповіли про роботу щодо захисту прав працівників і студентів, яку протягом року виконували очолювані ними організації, зокрема про підготовлені ними звернення до державних органів.

Після завершення звітів на запитання делегатів відповіли А.Ю.Гаврушкевич, проректор з навчально-виховної роботи П.О.Киричок і  уповноважена особа з питань внутрішнього аудиту університету С.А.Огінський. Після цього з коротким повідомленням про діяльність Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України виступив її голова О.М.Яцунь.

На пропозицію заступника голови профспілкового комітету В.О.Корсакова делегати затвердили звіт ректора та голів профспілкових комітетів і визнали, що Колективний договір за 2018 р. та перший квартал 2019 р. виконано в цілому.

Делегати також схвалили і визнали задовільною роботу ректора за звітний період.

Після цього за поданням представника редакційної комісії заступника голови профспілкового комітету працівників О.І.Шейка конференція розглянула та затвердила усі розділи Колективного договору і Колективної угоди на період з квітня 2019 року по квітень 2020 року з редакційними правками, які запропонувала робоча комісія.

Далі делегати конференції обговорили пропозиції щодо кандидатур на посаду ректора нашого університету. Інформацію щодо обговорення та висунення трудовими колективами претендентів на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського надав заступник голови організаційного комітету з проведення виборів ректора М.О.Безуглий. Він повідомив про те, що відбулося 127 засідань кафедр, 17 конференцій  та зборів трудових колективів факультетів та 7 навчально-наукових інститутів, 5 відокремлених підрозділів, а також профкомів працівників і студентів. Усі ці підрозділи висували одну й ту саму кандидатуру – діючого ректора М.З.Згуровського. Право висунути кандидатуру на посаду ректора має і Конференція трудового колективу університету.

Далі виступили директор ММІ М.І.Бобир, декан ІХФ Є.М.Панов, професор кафедри історії ФСП Б.П.Ковальський, керівник оргвідділу департаменту міжнародного співпробітництва А.В.Ковтун, голова профбюро студентів ІХФ студент 2-го курсу В.І.Момот, зав. кафедри електронної інженерії В.І.Тимофєєв, голова профкому студентів А.Ю.Гаврушкевич. Усі вони пропонували висунути кандидатуру М.З.Згуровського на посаду ректора нашого університету. Конференція майже одностайно (один утримався) рекомендувала висунути М.З.Згуровського претендентом на посаду ректора нашого університету.

Насамкінець конференція затвердила склад комісії з трудових спорів та ради з житлових і соціально-побутових питань.

На фото: Зліва направо О.М.Яцунь, Д.Й.Андрієвський, М.З.Згуровський, Ю.І.Якименко, М.О.Безуглий, А.Ю.Гаврушкевич