Виставка Венери Сабірової

Наприкінці серпня в Картинній галереї КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрилась виставка робіт Венери Сабірової. На ній представлено більше 80 картин – пейзажі, натюрморти, абстрактні та ін. Різноманітна і техніка робіт – живопис олійними фарбами на полотні і картоні, живопис на склі вітражними фарбами. Картини, виконані на склі, відрізняються своєю оригінальністю та викликають особливе захоплення відвідувачів.

Сонячні риби, скло, вітражна фарба, 2015 р.Венера Сабірова за першою освітою економіст. Але з дитинства малювала. З часом усвідомила, що саме мистецтво – її покликання. У 2008 році вступила до Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, після закінчення якої отримала диплом магістра з відзнакою. Її персональні виставки щороку проходять у Києві. Її картини є в приватних колекціях не лише в Україні, але й в Росії, Німеччині, Франції, США, Канаді, Ізраїлі, Швейцарії.

Про себе художниця говорить: "Люблю цей прекрасний світ, люблю творити своїми руками те, що приносить хоч маленьку радість, часточку щастя та посмішку. Дуже хочеться нести людям ту легкість, любов, чистоту, якої достатньо в природі. Хочу, щоб любов переповілась через картини усім, хто дивиться на них, щоб від промінчиків сонця, які присутні в кожній моїй картині, було сонячно, тепло та весело".

Відвідати виставку можна до кінця вересня.

Інф. Картинної галереї ЦКМ

Сонячні риби, скло, вітражна фарба, 2015 р.Маки, скло, вітражна фарба, 2015 р.