Щиро і сердечно вітаю вас із 72-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці травневі дні Україна вшановує тих, хто в роки Другої світової війни виборов нашу свободу та захистив рідну землю. Ми по праву пишаємося внеском наших предків у боротьбу з ворогом.

Смерть та розруха прийшли тоді на нашу землю, знедолили кожну родину. Наші серця сповнені пам'яті про жертовність захисників Вітчизни в ім'я свого народу та рідної землі, про мільйони мужніх і незламних воїнів. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє нащадків.

Дорогі наші ветерани, Ви вберегли нашу Вітчизну. Вам – переможцям нацизму, героям – від щирого серця завдячуємо свободою, щастям ростити дітей і онуків, посміхатися сонцю, можливості жити і боротися, радіти успіхам.

Нині питання війни і миру гострі та актуальні як ніколи. Проти України здійснена і триває військова агресія. Знову зі зброєю в руках ми захищаємо свою країну, відстоюємо незалежність, свободу і цінності гуманізму.

Ми платимо надто високу ціну, але ми справедливо переможемо, адже захищаємо свою рідну землю, свою Україну!

Слава захисникам Вітчизни! Слава Україні!

З повагою і вдячністю,
М.З. Згуровський, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського