Напередодні початку нового навчального року Національному технічному університету України «Київський політехнічний інституту» наказом Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич від 17 серпня 2016 року №992 «Про присвоєння імені Національному технічному університету «Київський політехнічний інститут» присвоєно ім’я його колишнього студента, видатного авіаконструктора ХХ століття Ігоря Івановича Сікорського. Відтепер повна назва нашого навчального закладу – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Звісно, остаточному прийняттю рішення про це передували низка передбачених чинним законодавством заходів. Крім того, адміністрація НТУУ «КПІ», перш ніж порушити питання про присвоєння університету імені Ігоря Сікорського, звернулася за погодженням до його нащадків, які нині проживають у США. Відповідь на цей запит з дозволом на присвоєння КПІ імені Ігоря Сікорського від його родини та від керівництва компанії «Sikorsky Aircraft», засновником якої він був, розміщуємо нижче.

На забезпечення виконання наказу МОН України про присвоєння університету імені Ігоря Сікорського в НТУУ «КПІ» 26.08.2016 р. видано наказ «Про присвоєння імені Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут». Цим документом визначено заходи з впровадження в діяльність Університету вказаного наказу МОН України, особи, відповідальні за їх реалізацію, та терміни виконання. Текст наказу наведено у додатку.