20 грудня 2016 року в Інституті спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" відбулася знаменна подія – святкування 10-ї річниці з дня утворення. Урочисті заходи з нагоди відзначення першого ювілею в житті інституту проходили в Центрі культури і мистецтв НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського".

З нагоди свята та за вагомий особистий внесок інституту в розвиток освіти і підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем та захисту інформації в інтересах держави, колектив вищого навчального закладу було нагороджено Почесною грамотою Держспецзв'язку.

Участь у святкуванні взяли керівники Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, КПІ ім. Ігоря Сікорського, представники державних та місцевих органів влади, силових структур держави, ветерани інституту та військ урядового зв'язку, батьки та близькі родичі особового складу інституту, інші поважні гості.

Відкрив урочистості голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України генерал-майор Держспецзв'язку Л.О. Євдоченко. Він привітав присутніх з ювілеєм інституту і вручив нагороди кращим його співробітникам. З вітальним словом виступив ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік НАН України М.З.Згуровський. Він також вручив нагороди найкращим співробітникам інституту. Його змінив на трибуні тимчасово виконуючий обов'язки начальника інституту полковник О.О. Пучков. Він не лише поздоровив особовий склад, але й вручив ветеранам інституту пам'ятні медалі з нагоди 10-ї річниці його утворення.

Кращі офіцери та працівники інституту отримали й відзнаки Міністерства освіти і науки України та Солом'янської в місті Києві державної адміністрації. Співробітники інституту отримали також відомчі нагороди Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України та Державної прикордонної служби України. Кращі студенти та курсанти інституту отримали ще й грошові премії від компанії "Алкатель-Лусент Україна", які вручив їм її генеральний директор О.А. Хахлюк.

Від ветеранської організації Держспецзв'язку учасників зібрання привітав П.П. Степанюк.

Урочистості завершилися концертом колективів художньої самодіяльності студентів і курсантів інституту, а також колективів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Інф. ІСЗЗІ

Долучення Розмір
10_iszzi.pdf (2.68 МБ) 2.68 МБ
Дата події