Номер 2 газети "Київський політехнік" за 2017 рік

Київський політехнік, 2017, № 2 (у .pdf форматі)

Вийшов з друку 2 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2017 рік.

Крок у майбутнє: сприяння працевлаштуванню випускників

Виступ представників роботодавців перед випускниками РТФ

Сприяння працевлаштуванню випускників разом з професійною орієнтацією завжди були і є важливою складовою в роботі Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Завдяки цьому багато студентів знаходять перше робоче місце

На засіданні Вченої ради: 16.01.2017

2017.01.17 засідання Вченої ради університету

Першою у порядку денному була доповідь проректора О.М.Новікова "КПІ ім. Ігоря Сікорського у розвитку: підсумки, проблеми, завдання. Результати роботи за 2016 рік".

Конкурс стартапів бізнес-інкубатора “Sikorsky Challenge”

2016.12.22 Конкурс стартапів бізнес-інкубатора “Sikorsky Challenge”

22 грудня 2016 р. в НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" відбулися одночасно дві події – випуск Стартап Школи “Sikorsky Challenge 2016” (1-й ступінь навчання) та конкурс стартапів випускників школи різних років навчання.

Тренінги на базі Світового центру даних

2016.12.15-16 Тренінги на базі Світового центру даних

Сучасний розвиток держави потребує використання новітніх технологій космічного моніторингу Землі та збору геопросторових даних з метою задоволення суспільних потреб, забезпечення національної безпеки та оборони тощо.

Scopus у КПІ: нові можливості для дослідників та видавництв наукових журналів

2016.12.15 семінар "Шляхи використання системи Scopus в університеті"

Рік англійської мови в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Учасники тренінгу The 21st Century Skills for Learning and Teaching

Указом Президента України 2016 рік був оголошений роком англійської мови в Україні. Протягом цього року викладачам КПІ ім. Ігоря Сікорського пощастило взяти участь у літній школі від Британської ради в Україні.

Спогади з майбутнього

2017.01.06-09  дистанційний Skype-семінар "Спогади з майбутнього" (Є.Г.Гончарук (праворуч) та М.З.Згуровський)

Шанувальники творчого таланту академіка Євгена Гончарука щорічно мали приємну нагоду привітати його саме 7 січня не лише з днем народження, а й з великим  християнським святом – Різдвом Христовим.

Різдвяні подарунки від "ангелів"

2016.12.28 подарунки від Ліги українок Канади

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят чудові подарунки отримали майбутні фізичні терапевти, які навчаються на кафедрі біобезпеки та здоров'я людини факультету біомедичної інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Цивільний захист, безпека життєдіяльності та охорона праці в данській народній школі

в данській народній школі

Чотири місяці минулого року я навчалася в Данії, в народній школі "Silkeborg hоjskole". Навчання було організоване в межах програми розвитку молодіжного лідерства. Я представляла Україну від молодіжної організації "Клуб "Компас".

РЕГБI – це прикладна математика в спортi

Матч за п'яте місце у Суперлізі чемпіонату України з регбі

Ось і закінчився для регбістів збірної команди нашого університету "Політехнік" спортивний сезон 2016 року.

Вітаємо з присвоєнням почесних звань

2017.01.21 Вітаємо з присвоєнням почесних звань

Указом Президента України №10/2017 від 21 січня 2017 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» почесних звань удостоєні співробітники Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»:

Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського – перша у світовому рейтингу «білих» хакерів

2017.01.10 Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського dcua визнана кращою з-поміж більш як 12 тисяч команд «білих» хакерів

Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського dcua визнана кращою з-поміж більш як 12 тисяч команд «білих» хакерів усього світу в рейтингу CTFtime у 2016 році, який оприлюднено на сайті ctftime.org.

Круглий стіл з нагоди 110-ліття від дня народження Сергія Корольова (додано відео)

2017.01.18 Круглий стіл з нагоди 110-ліття Сергія Корольова

Найбільш очікуваним виступом на засіданні Круглого столу, присвяченого 110-літтю від дня народження основоположника практичної космонавтики Сергія Корольова, став, безумовно, виступ його доньки – Наталії Сергіївни Корольової.

КПІ ім. Ігоря Сікорського – кращий серед українських університетів за рейтингом прозорості

2017.01.15 опубліковано рейтинг прозорості

КПІ ім. Ігоря Сікорського впевнено обійшов решту українських вишів за рейтингом прозорості ТОП УНІВЕРСИТЕТІВ ЗА GOOGLE SCHOLAR CITATIONS.