10 листопада у виставковій залі корпусу № 7 відбулось урочисте відкриття І частини щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ", де студенти, викладачі та працівники нашого університету представили свої роботи у номінаціях "живопис", "графіка", "декоративно-прикладне мистецтво" та "вишивка".

Відкривав виставку проректор Петро Олексійович Киричок.

Традиційно на виставці представлені роботи двох студій НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" – художньої студії при ЦКМ під керівництвом художника Андрія Кулагіна та студії "Інновація" факультету менеджменту та маркетингу під керівництвом викладача Ірини Шеховцової. Також цілу серію своїх робіт експонували викладачі кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки. Всього на огляд представлено близько 350 робіт, виконаних 86 учасниками. Триватиме виставка до 10 грудня.

Інф. Картинної галереї

Картинна галерея ЦКМ НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» запрошує всіх студентів та співробітників університету взяти участь у І частині щорічного мистецького конкурсу «Таланти КПІ».

ПРИЙМАЮТЬСЯ РОБОТИ ЗА НОМІНАЦІЯМИ:

ЖИВОПИС
ГРАФІКА
СКУЛЬПТУРА
ДЕКОРАТИВНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИШИВКА.

За довідками звертатись: ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»
Картинна галерея (к. 201), т. 204-91-35.

Роботи приймаються до кінця жовтня