Сесія науково-педагогічних працівників: 30.08.2016

30 серпня 2016 р. в Центрі культури та мистецтв пройшла чергова щорічна сесія науково-педагогічних працівників НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського".

На початку засідання перший проректор нашого університету академік НАН України Юрій Якименко тепло привітав присутніх з 25-ю річницею незалежності України та побажав творчих успіхів у новому навчальному році. Хвилиною мовчання учасники засідання вшанували пам'ять викладачів та співробітників університету, які пішли із життя протягом минулого навчального року.

З доповіддю про підсумки роботи колективу університету в 2015/16 н.р. виступив ректор НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" академік НАН України Михайло Згуровський. У своїй доповіді ректор поінформував про нещодавну визначну подію – присвоєння університету імені видатного авіаконструктора ХХ сторіччя Ігоря Сікорського, розповів про основні здобутки колективу університету в навчально-виховній, науковій, міжнародній, господарській діяльності та сформулював завдання на новий навчальний рік. (Повністю текст доповіді подаємо на 2–6-й стор.)

Далі  ректор вручив свідоцтва про присвоєння почесного звання "Видатний діяч НТУУ "КПІ" д.т.н., проф. кафедри інструментального виробництва Н.С. Равській, д.т.н., проф. кафедри радіоконструювання та виробництва радіоапаратури Ю.Ф. Зіньковському, д.т.н., проф., зав. каф. оптичних та оптико-електронних приладів В.Г. Колобродову. Михайло Захарович також  вручив дипломи переможцям конкурсу на кращий підручник, навчальний посібник та монографію.

[30.08.2016 | 10.00] Сесія науково-педагогічних працівників

30 серпня 2016 року (вівторок) у Центрі культури та мистецтв університету відбудеться щорічна сесія науково-педагогічних працівників НТУУ "КПІ". Початок сесії о 10 годині.

Після закінчення на факультетах та в інститутах пройдуть засідання відповідних Рад.