Привітання з Днем Незалежності

Шановні колеги! Дорогі друзі! Щиро вітаю вас зі святом – Днем Незалежності України. Двадцять п’ять років тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу – бути господарем на своїй українській землі.

Роки Незалежності стали для всіх нас випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність та патріотизм. Нинішній є, мабуть, одним із найскладніших за всю історію сучасної України. Усе ще палає вогнем війни схід держави. Кращі сини і дочки стали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Ця війна вже забрала життя сімох київських політехніків. Вони загинули за те, щоб ми жили в незалежній і вільній країні. Вічна їм пам'ять!

У нинішній складний час поняття Незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Бути українцем – почесно. Дух патріотизму об’єднує людей різних національностей. Наша мужня, сильна і духовно багата нація зможе вистояти й у цих випробуваннях – ми переможемо!

Нехай же над нашою державою завжди буде мирне небо, а в серці кожного побільшає добра. Погожої днини, втішного слова і гарних новин вам на щодень. Докладаймо спільних зусиль для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу рідну Україну!

Зі святом вас!

З повагою, Михайло Згуровський