Ви є тут

У Центрі інноваційного підприємництва


2016.07.13 обговорення можливості партнерської і грантової підтримки Інноваційної екосистеми

13 липня в «НТУУ «КПІ» відбулася зустріч учасників Інноваційної системи «Sikorsky Challenge», Transfotech Global Development Group, представництв дипломатичних установ, акредитованих в Україні, Фондів «Horizon Capital», WNISEF, Компанії Міратех та інших бізнес-компаній та університетів.

Учасники зустрічі завітали до науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка, Центру культури і мистецтв НТУУ «КПІ», де проходять заходи Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge», ознайомилися з Алеєю видатних вчених, життя і діяльність яких були тісно пов’язані із КПІ, а також відвідали Державний політехнічний музей НТУУ «КПІ.

В Центрі інноваційного підприємництва, куди перейшли учасники зустрічі, з презентацією «Інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge» виступив ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський.

Керуючий партнер проекту«Sikorsky Challenge», фахівець з ІТ-технологій, підприємець і досвідчений бізнес-тренер Ігор Пеєр провів майстер-клас із стартаперства.

Учасники обговорили можливості партнерської і грантової підтримки Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge» і проекту «Створення мережі стартап-шкіл в м. Києві та інших містах України».

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій